Značka BESTWAY

Značka BESTWAY prezentuje širokou škálu prvotřídních výrobků z PVC. BESTWAY bazény, čluny, rukávníky, nafukovačky, hračky, nafukovací matrace se vyznačují originálními a jasnými designy, které dokonale odpovídají období dovolených, odpočinku i kráse a atmosféře slunečních letních dní.

Nadnárodní společnost vznikla v roce 1993 a její orientace na klientovy touhy a jeho pohodlí ji posunuli mezi přední producenty nafukovacích výrobků. Dnes značka BESTWAY představuje síť čtyř moderních továren o rozloze více než 235 000 čtverečních metrů, obrovský počet prodejních míst v Evropě, Jižní Americe, USA a Kanadě.

Při výrobě se používají pouze kvalitní materiály, které vyhovují všem evropským normám a standardům. Každoročně američtí a evropští designéři značky BESTWAY rozšiřují širokou škálu barev, vzorů a provedení výrobků.

V sortimentu BESTWAY najdete:

Rodinné bazény BESTWAY

Pokud chcete postavit stacionární betonový bazén, potřebujete místo, čas a spoustu peněz, ale v rodinných bazénech BESTWAY si příjemné osvěžení během horkého léta užije celá vaše rodiny, a to s minimální investicí. Součástí rodinných bazénů BESTWAY vyšších než 1m je 3-stupňový nebo 4-stupňový žebřík.

Značka Bestway veký rodinný bazén

BESTWAY nafukovací bazén

Nafukovací bazén BESTWAY je vyroben z velmi silného vyztuženého PVC. Instalace nafukovacího bazénu na dvoře či v zahradě je časově nenáročná. Položte na místo, kam chcete bazén umístit, ochrannou podložku, bazén rozložte a postupně nafukujte jednotlivé komory. Napusťte vodu a můžete si užívat relax a osvěžení.

Nafukovací bazén značka bestway

Dětské nafukovací bazény značky Bestway

Během léta stačí dětem nafouknout venku bazén, naplnit vodou a o zábavu mají postaráno po celé dny. Společnost vám nabízí bohatou paletu dětských nafukovacích bazénů v různých barvách a provedeních. Dětské bazénky pro nejmenší děti se stříškou, bazény ilustrované hrdiny s oblíbené pohádky, pirátské lodě, …

Značka Bestway dětský bazén

Starším dětem uděláte zaručeně radost nafukovacími bazény s různými atrakcemi, vodní skluzavkou, vodotryskem, sprchou…

Bestway nafukovací předměty, plovací kola a rukávníky

Pokud se chystáte strávit dovolenou u moře, určitě vám skvěle při chvílích nicnedělání poslouží kvalitní nafukovačky.

Nafukovací zvířatko do vody značka bestway

Strach z vody pomůže vašemu prckovi překonat plovací kruh, rukávníky, ale také veselá barevná hračka či nafukovací člun.

Rukávníky značka Bestway

Bez ohledu na to, jakou linii produktů si vyberete, výrobky značky BESTWAY získáte vysokou kvalitu za nejlepší ceny.

Napsat komentář