9 tipů na dárek pro 7-letého chlapce

Nevíte, jaký dárek pro chlapce koupit na sedmé narozeniny? Abychom vám výběr dárku usnadnili, připravili jsme pro vás 9 tipů na dárek pro 7-letého chlapce.

S blížícími se narozeninami dětí, většina z nás přemýšlí nad dárkem, který dítěti přinese skutečnou radost. Sedmiletý chlapec je stále dítě, a proto ještě můžete sáhnout po hračce. V tomto věku se chlapci už začínají bát o své věci, takže se nemusíte bát, že drahou hračku do večera rozbije. Při výběru byste měli však zvážit věk, zájmy oslavence a vaše finanční možnosti.

9 tipů na dárek pro 7-letého chlapce

1. RC modely

Skvělým dárkem pro 7-letého chlapce je RC model auta, vrtulníku či Dron. RC modely jsou zmenšené napodobeniny dopravních prostředků, ovládané nejčastěji rádiovým signálem. V internetových obchodech najdete obrovský výběr různých modelů letadel, automobilů, motocyklů, vrtulníků na dálkové ovládání.

RC modely dárek pro 7-letého chlapce

RC model potěší nejen oslavence, ale poskytne i vám příležitost společně trávit chvíle s vaším synem.

2. Stavebnice – dárek pro 7-letého chlapce

Skvělým dárkem pro 7-letého chlapce je stále stavebnice. Můžete si vybrat ze široké škály Lego stavebnic nebo sáhnout po moderních a velmi oblíbených magnetických stavebnicích Magformesr nebo Geomag.

Milovníky vojenské tematiky, kteří chtějí zažít válečné dobrodružství, potěšíte stavebnicí Cobi.

Stavebnice skvělý dárek pro 7-letého chlapce

 

Manuální zručnost, technické myšlení a trpělivost si děti procvičí i skládáním kovové stavebnice Merkur.

Merkur stavebnice dárek pro hocha

 

Skládání a rozkládání dílků stavebnice přispívá k rozvoji pohyblivosti ruky, rozvíjí vytrvalost, pozornost, představivost a paměť dítěte.

NÁŠ TIP: Pokud je stavebnice nad váš rozpočet, ideální alternativou je puzzle. Kromě klasického puzzle můžete vybrat jako dárek pro 7-letého chlapce 3D prostorové puzzle, které jsou dnes velmi populární.

3. Kreativní sady

Chcete, aby váš syn trávil méně času na PC, telefonu či tabletu? Darujte mu kreativní sadu na malování nebo tvoření vlastních výrobků.

Kreativní sady tyip na dárek pro 7-letého chlapce

4. Experimentální soupravy

Nejvíce nových vědomostí si dítě osvojí při hře, a proto je experimentální sada ideální dárek pro 7-letého chlapce.

Máte doma malého vědce, jehož více než cokoli jiného baví dělat různé pokusy, zkoumat, jak co funguje a učit se novým věcem? Udělejte mu radost Soupravou experimentů.

7-leté děti mají stále mnoho otázek a jejich zájem o okolní svět neustále roste. Radost mu může udělat dalekohled, mikroskop nebo glóbus. Objevování vesmíru se stane pro děti zábavou. Dalekohled přiblíží mladému průzkumníkovi vesmíru krásu planet sluneční soustavy, úžasnou měsíční krajinu a neznámé vzdálené světy – mlhoviny, galaxie a hvězdokupy.

Mikroskop dárek pro kluky

5. Kniha

Čtení u dětí sice není dnes velmi populární, ale správně zvolenou knihou dokážete dítě vtáhnout do tajemných příběhů i vy.

Nevšední dobrodružství plné napětí a záhad nabízí dětem edice Tygří tým. Kniha obsahuje detektivní lupu, kterou se mladý čtenář může aktivně zapojit do pátrání pomoci tak vyřešit záhadu spolu s pátrači Patrikem, Lukášem a Beou. Knihy Tygří tým jsou skvělým startem a motivací pro nejmenší čtenáře.

6. Zážitek – nezapomenutelný dárek pro 7-letého chlapce

Chcete, aby si oslavu svých sedmi narozenin váš syn pamatoval do konce života? Darujte mu nezapomenutelný zážitek. Můžete spolu navštívit ZOO, aquapark, lezeckou stěnu, zasoutěžit si na motokárách, projet se lodí či balónem.

Originální dárky pro 7-leté kluky

Společně strávené chvíle a vzpomínky na ně budou nádherným dárkem nejen pro oslavence ale i pro vás.

7. Kolo, koloběžka, brusle, lyže

Mnoho chlapců ve věku 7 let začíná sportovat. Pro takových aktivních chlapců bude kolo, koloběžka, brusle, ale také fotbalový míč, brankářské rukavice nádherným dárkem.

Tipy na sportovní dárky pro kluky

Vedením dítěte ke sportu podpoříte nejen jeho zdravý vývoj, ale vytvoříte mu skvělé podmínky pro získávání nových kamarádů. Na kole nebo bruslích budete moci trávit se synem více společných chvil i vy.

8. Špionážní hračky

Hledáte dokonalý dárek pro 7-letého chlapce? Nadšení a skvělé překvapení mu připravíte soupravou pro malého špiona EPline SpyX. V soupravě malý špión najde: špiónské pero, detektor pohybu, mini odposlech, špiónské oko a univerzální opasek s držáky na špiónské vymoženosti.

Sen o neporazitelném bojovníkovi či tajném agentovi můžete vašemu synovi splnit špionážními hračkami či soupravami.

9. Autodráha

I ve věku sedmi let chlapci s obdivem sledují rychlá auta a dokonce vůči nim nejsou lhostejní ani tatínkové a dědové. Zažít adrenalinové závody Formule 1 si tak bude moci pomocí autodráhy užívat celá rodina.

Autodráha s autíčky tip na dárek pro 7-letého chlapce

Autodráha přinese malému závodníkovi množství vzrušujících zážitků a samozřejmě i adrenalin, vždyť se jedná o závody rychlých aut.

Náš tip na závěr

Pamatujte, že touhy dítěte a jeho rodičů nemusí být vždy stejné. Mnozí tatínkové si vybírají hračky na základě svých preferencí a nepřihlíží přání svého syna. Dárkem pro syna si neplňte vlastní dětské sny a nekupujte pro dítě hračku, o kterou neprojevuje zájem. Ve věku 7 let mají chlapci již jasnou představu o dárcích, proto byste měli respektovat jeho výběr.

Napsat komentář