Dětské bazény od TOP výrobců

Chcete koupit dětem bazén? Vsaďte na ověřené značky a vyberte si dětské bazény od TOP výrobců. Koupí dětského bazénu značky Intex, Bestway nebo Mondo máte jistotu, že kupujete bezpečný produkt, vyrobený z vysoce kvalitních materiálů.

Dětské bazény Intex

Výrobky světoznámé značky Intex jsou vyrobeny ze silných a ekologicky bezpečných materiálů pro děti. Společnost již více než 40 let vyrábí nafukovací čluny, nábytek, dětské bazény, matrace, herní vodní centra, nafukovací plavací kola, rukávníky a množství dalších produktů k vodě. Zaváděním inovativních technologických postupů, zvyšováním kvality svých produktů Intex si drží nejen vedoucí postavení na trhu, ale posouvá se vpřed.

Výhody nafukovacích bazénů INTEX:

 • široký výběr modelů
 • nízká cena
 • snadná přeprava
 • jednoduchá údržba
 • bohaté vybavení
 • trvanlivost
 • vysoká kvalita materiálu
 • testované
 • splňují všechny evropské normy bezpečného výrobku

V široké nabídce produktů Intex patří bazény pro děti všech věkových kategorií k nejpopulárnějším výrobkům. Při výběru dětského bazénu Intex máte k dispozici obrovskou paletu barev, velikostí, tvarů i motivů.

Intex bazény pro nejmenší děti

Potěšení z čvachtání ve vodě můžete dopřát i vašim nejmenším, protože v nabídce Intex najdete bazénky pro děti již od 1 roku. Dětské bazénky pro děti od 1 do 3 let hýří barvami a originálními designy. Bazény zdobí populární pohádkové postavičky, rybky, hvězdice, tučňáci a ostatní mořští živočichové. Kromě klasických bazénů s kulatým půdorysem si můžete vybrat bazény ve tvaru loďky, hradu, hříbku, různých zvířátek.

Intex dětský bazén pro nejmenší

Součástí mnoha bazénků pro nejmenší děti je sluneční stříška, která vytvoří děťátku během koupání příjemný stín a zároveň chrání jemnou pokožku před ultrafialovým zářením.

Mnohé bazénky pro děti od 1 roku mají nafukovací dno, pokryté protiskluzovým filmem, čímž se minimalizuje riziko uklouznutí a pádů.

Intex vodní hrací centra

Obrovské překvapení a spoustu zábavy darujete starším dětem Intex vodními hracími centry. Každé provedení vodního hracího centra je vlastním způsobem zajímavá. Kombinací jasných barev, poutavým provedením a různými doplňujícími prvky vytvoříte hracím dětem jednoduše a rychle vlastní zábavní park. Bazény se skluzavkou, vodopádem, vodotryskem a mnoha dalšími atrakcemi jsou snem každého dítěte. Vodní hrací centra jsou relativně velké, a proto se v nich zabaví i několik dětí najednou.

Dětské bazény se skluzavkou

Při výrobě dětských výrobků se používají pouze materiály a barvy, které jsou pro děti maximálně bezpečné a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Velké rodinné bazény Intex

Ani starší děti neodolají chladivému osvěžení. Z nabídky Intex si zaručeně vyberete rodinný bazén podle vašich představ. Kromě nafukovacích rodinných bazénů se podívejte i Intex bazény s pevnou konstrukcí.

 

Bazény pro děti Bestway

Značka Bestway nám nabízí světlé vysoce kvalitní výrobky za velmi zajímavé ceny. Dětské bazény Bestway se vyznačují originálními a jasnými designy, které dokonale odpovídají atmosféře slunečných letních dnů, jakož i krásným a spolehlivým obalem, které vizuálně interpretuje vzhled a vlastnosti výrobku.

Bestway nafukovací bazény pro děti představují bezpečný prostor pro dětské hry pod přímým dohledem rodičům. Podobně jako u bazénů Intex máte na výběr širokou škálu nafukovacích bazénů pro děti různých věkových kategorií.

Dětské bazény Bestway

Hlavními výhodami nafukovacích bazénů Bestway jsou:

 • nízká cena,
 • rychlá instalace a demontáž,
 • nízká hmotnost,
 • vysoká mobilita
 • vysoká kvalita výroby
 • suroviny a dodatečné materiály podléhají důkladné laboratorní kontrole
 • snadné uskladnění

Dětské nafukovací bazény Bestway jsou nejlepší volbou pro rodiče, kteří oceňují kvalitu, spolehlivost, praktičnost a rozumnou cenu. Při dodržení pokynů výrobce při používání nafukovacího bazénu Bestway a jeho uskladnění můžete dětský bazén používat více než jen jednu sezónu.

 

V nafukovacích bazénech Bestway si přijdou na své i vaše starší ratolesti. A pokud si vyberete z ohledem na věk vašich dětí velký rodinný bazén Bestway, postaráte se o relax a zábavu celé vaší rodině.

Bestway bazény pro děti i rodinu

A když hledáte skutečně velký bazén, v němž se nejen osvěžíte, ale chcete si v něm i zaplavat, pak se podívejte montované bazény Bestway. Úspěšně kombinují výhody rámových a nafukovacích bazénů. Takové bazény jsou oválné (obdélníkové se zaoblenými rohy).

Rodinný bazén Bestway

Mondo nafukovací bazény s pohádkovým motivem

Mondo – italský výrobce bazénů pro děti si získal pozornost dětí atraktivním designem. Dětské nafukovací bazény Mondo zdobí světoznámé pohádkové postavičky Disney, Barbie, Hello Kitty a další, a tak se děti mohou snadno pohroužit do kouzelného světa oblíbené pohádky.

Dětské bazény Mondo

Proč koupit dětem nafukovací bazén Mondo?

Mondo bazény pro děti vynikají kvalitou, odolností a spolehlivostí všech materiálů. Na rozdíl od jiných nafukovacích bazénů hýří barvami a pohádkovým designem. Dětský bazén jednoduše nafouknete ústy nebo kompresorem. Bazén bez vody jednoduše přemístěte kdekoli potřebujete. Vyfouknut bazén bez problémů uskladníte. Dětské bazény od společnosti Mondo splňují přísné evropské kritéria kvality.

Nafukovací bazén Mondo bude nádherným dárkem a dítěti tak darujete jedinečné chvíle radosti a nezapomenutelné vzpomínky.

Napište nám do komentářů, pro jaký bazén jste se rozhodli, a proč?

Napsat komentář