VYBÍRÁME ZAHRADNÍ DOMEČEK PRO DĚTI OD 2 LET

Pravděpodobně všechny děti sní o zahradním domku, který by byl jejich malým královstvím místem her, útočištěm a místem zázraků. Splňte dětem sen a vyberte jim jedinečný zahradní domeček na hraní.

Zahradní domeček pro děti je místem, kde si dítě vytváří svůj vlastní svět, svůj osobní prostor, prožívá svou pohádku. Stává se dětským královstvím, kde dítě hravým způsobem napodobuje chování svých rodičů, nebo se stává pohádkovým hrdinou. Pokud patříte k rodičům, který právě řeší dilema, jaký typ zahradní domečku pro děti vybrat, pak jste tu správně. Dnes vybíráme dětský zahradní domek na hraní pro děti od 2 let.

Dětské zahradní domky jsou jedinečné hračky vhodné pro děti všech věkových kategorií. Jelikož dítě prochází různými vývojovými etapami při výběru dětského domku musíme přihlížet na věk dítě, pro které hračku kupujeme, jeho preference a velikost.

Zahradní domeček pro děti od 2 let

Děti mají tendenci napodobovat dospělé již v útlém věku. Ve svých hrách rady opakují to, co dělá máma nebo táta. Hraní rolí hraje ve vývoji dětí důležitou roli a zahradní domek je skvělým dárkem už na 2. narozeniny. A které 3 zahradní domky kupují nejčastěji rodiče dětem od 2 let?

Marian Plast Domeček Happy House

 

Zahradní domeček pro deti Palplay

Zahradní domeček Happy House je splněným snem každého dítěte, které touží po vlastním domku na hraní. Díky domku se děti přenesou do vlastního „pohádkového světa“ plného kouzel a fantazie. Pozornost dětí upoutá na první pohled zářivým barevným provedením, veselým motivem přírody barevných motýlů a květinek. Realistický vzhled dodávají domku dveře, které děti mohou otevírat / zavírat, 2 otevřená okna a 2 okna s okenicemi.

Dětský domek Happy House patří k oblíbeným ve své kategorii, protože má prostorný půdorys – 130*109 cm a s výškou 115 cm poskytuje velkolepý hrací prostor i pro starší děti. V domku si radost ze hry mohou užívat sourozenci i kamarádi.

Domeček pro děti jednoduše a rychle poskládáte. Stěny domu spojíte speciálními plastovými maticemi, které jsou součástí balení. Konstrukce dětského zahradního domku Happy House je dostatečně pevná a stabilní pro dětské hry.

Technické parametry zahradního domku PalPlay Happy House:

 • pro děti od 2 let
 • rozměry rozloženého domku: výška 115 cm, délka 130 cm, šířka 109 cm
 • váha 18,2 kg
 • vyrobeno v Izraeli
 • rozměry balení v kartonu: 117 * 16 * 133 cm

Dětský zahradní domeček

PalPlay dětský zahradní domeček máte možnost koupit i v jiném barevném provedení.

Zahradní domek Happy House od izraelského výrobce PalPlay vás překvapí vysokou kvalitou provedení a skvělou cenou.

Keter domek Magic Play House

Dětský zahradní domeček Magic Play od známé firmy Keter bude vynikajícím dárkem pro každé dítě, protože okamžitě přitahuje dětskou pozornost a má dostatek prostoru pro hry uvnitř.

V Keter dětském plastovém domku Magic Play čeká na děti dostatečně velký hrací prostor, protože vnitřní rozměry jsou 110 * 110 cm a výška až 146 cm. Stěny domku zdobí reliéf – plot, velký zvonek nad dveřmi, ornamenty, zajíček, který spolu s okny, parapety a otevíracími dveřmi dává zahradnímu domku Magic realistický vzhled. Pozornost dětí zaručeně upoutá kohoutek na střeše domku.

Plastový domeček Magic Keter je vyroben z vysoce kvalitního plastového materiálu, odolného vůči ultrafialovému záření a vlhkosti, takže barvy zahradního domku zůstanou dlouho zářivé. Plastový dětský domeček Keter Magic sestavíte rychle a víte ho umístit v interiéru i exteriéru.

Plastový zahradní domeček na hraní

 

Technické parametry plastového dětského domku Keter Magic:

 • pro děti od 2 let
 • rozměry rozloženého domku: výška 146 cm, délka 110 cm, šířka 110 cm
 • hmotnost: 10,5 kg
 • rozměry balení v kartonu: 130 * 100 * 15 cm
 • přepravní hmotnost: 13,1 kg

Hra v zahradním domku stimuluje děti k aktivitě, rozvíjí představivost, kreativitu a strategické myšlení. Plastovým domečkem Keter Magic Play House darujete vašim dětem spoustu zábavy, radosti a možnost rozvíjet dětskou fantazii a kreativitu během her.

Smoby Domeček Jura Lodge

Smoby zahradní domeček pro děti Jura Lodge od francouzského výrobce prvotřídních dětských hraček si získal pozornost dětí jasnými barvami a svým tradičním provedením. Dětský plastový domeček Smoby Jura Lodge má na obou bočních stranách okno s okenicí, na zadní straně 1otvorené okno a poloviční dveře, na přední straně se nacházejí velké vstupní dveře s klikou a klíčkem. Výška vstupních dveří je 95 cm.

Zahradní domeček pro děti Smoby

Zahradní domek Jura Lodge můžete umístit uvnitř i venku, protože Smoby dětský domeček na hraní je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které charakterizují jasné, živé barvy, ale také vysoká odolnost proti UV záření a vlhkosti.

Samotný domek na hraní je dostatečně velký, pevný a stabilní, takže vaše děti budou v něm během her v bezpečí. Se Smoby plastovým domkem Jura Lodge darujete vašemu dítěti a jeho kamarádem nádherný prostor pro jejich dětské hry, fantazii a kreativitu. V dětském domku Jura Lodge je pro dítě velkým potěšením hrát se s přáteli, přeměnit jej na hrad před útočícím drakem nebo připravit pohoštění pro kamarádky.

Technické parametry dětského domečku Smoby Jura Lodge:

 • pro děti od 2 let
 • rozměry rozloženého domku: výška 132 cm, délka 124 cm, šířka 117 cm
 • hmotnost: 18,8 kg
 • rozměry balení v kartonu: 99 * 30 * 122 cm
 • přepravní hmotnost: 22 kg

Když i vaše dítě sní o svém domku na hraní, nyní máte skvělou příležitost proměnit jeho sny na skutečnost a darovat mu jedinečný dětský domeček Smoby Jura Lodge.

Dětský domeček Magical Buddy Toys

Velký, barvami hýřící, dětský domeček Magical je skvělým dárkem na oslavu 2.narodenín. Prostorný dětský domeček Magical je vyroben z vysoce kvalitního plastu, má stabilní konstrukci a realistický vzhled, který si nepochybně získá srdíčko i vašeho dítěte.

 

Magický zahradní domeček pro děti

Po bocích domku Magical mají děti k dispozici okna s otevíratelnými okenicemi. Do domku děti vstupují polovičními dveřmi, které prostě otevřou i zavřou a vám umožní mít děťátko pod dohledem i během jeho pobytu v domku.

Vnitřní rozměry domečku (šířka 102 cm, délka 90 cm a výška 109 cm) jsou dostatečně velké pro hry sourozenců nebo přátel.

Dětský domeček Buddy Toys Magical poskládáte rychle a jednoduše pomocí speciálních šroubů a matic, které jsou součástí balení. Krásně se bude vyjímat v dětském pokoji nebo na dvoře.

Technické parametry plastového domečku Magical Buddy Toys:

 • pro děti od 2 let
 • rozměry rozloženého domku: výška 109 cm, délka 90 cm, šířka 102 cm
 • hmotnost: 10,25 kg

Plastový domeček na hraní se stává dárkem, na který se s láskou a radostí vzpomíná iv období dospělosti, protože hry v dětském domku přinášejí dětem množství nezapomenutelných zážitků, příležitost prožívat pohádku a proměnit fantazii na skutečnost.

Little Tikes Magický domeček se zvonkem

Little Tikes magický domeček se zvonkem je kouzelným domkem, ve kterém se mohou hrát děti již od 18 měsíců. Pozornost dětí přitahuje hudební zvonek na dveřích, který vydává 6 různých zvuků. Uvnitř domku se děti zabaví telefonem nebo vařením na dvouvařičem s knoflíky. Zajímavým doplňkem je také imitace mikrovlnky. Malé dveře dokáže i 18 měsíční děťátko snadno otevírat a zavírat, a tak se může naplno pohroužit do her plných fantazie a kouzel.

Zahradní domeček Little tikes

Realistický design dodává domečku Little Tikes zajímavý reliéf stěn, střecha s imitací cihel, komín, 2 okna, 1 okno s okenicí, vstupní dvířka s otvorem na vhazování pošty. Little Tikes Magický domeček na hraní má dostatečně velkou plochu, aby si dítě mohlo pozvat ke hře své přátele. Vnitřní rozměry zahradního domku jsou 112 * 104 * 117 cm.

Parametry Little Tikes Magického dětského domku:

 • pro děti od 1,5 let
 • rozměry rozloženého domku: výška 112 cm, délka 112 cm, šířka 104 cm
 • hmotnost: 34,2kg
 • rozměry balení v kartonu: 123 * 40 * 115 cm
 • do zvonku potřebujete 3 AAA baterie, které musíte koupit samostatně

Little Tikes Magický domeček pro děti od 1,5 roku je vyroben z pevného ohni vzdorného plastu. Barvy zahradního domku zůstávají díky speciálnímu UV filtru krásně zářivé i po letech, a proto jej lze umístit nejen v interiéru, ale iv exteriéru. Stane se nádherným doplňkem vaší zahrady či dvora.

Zahradním dětským domečkem dáváte dětem jedinečné místo – vlastní svět, ve kterém může projevit svou fantazii a kreativitu. Vymyslet si nebo zapojit se do různých zábavných aktivit, přinášejících vzrušení, skvělou náladu, hodně smíchu a radosti.

Pro který zahradní domek jste se rozhodli? Podělte se o vaše zkušenosti s výběrem v komentáři.

Napsat komentář