Jaké je Tiny Love multifunkční lehátko 3v1? Recenze a zkušenosti

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 už několik let patří do první desítky nejprodávanějších lehátek pro děti. Zajímá vás, jaké zkušenosti mají rodiče s touto dětskou kolébkou? Všechny důležité informace o tomto oblíbeném dětském lehátku, ale také recenze a zkušenosti rodičů najdete v článku.

Dnes již světoznámá značka hraček a dětských výrobků Tiny Love vznikla v roce 1991. Pod značkou Tiny Love naleznete produkty, které podporují vývoj dítěte od narození a nabízejí inteligentní řešení pro rodiče. Mnohé produkty Tiny Love získali v průběhu několika let významné ocenění Mumii Awards.

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 zahrnuje v sobě 3 dětské výrobky: kolébku na spaní, elektronickou houpačku a křesílko, čímž vzniká pro děťátko prostor pro odpočinek, hru a zábavu.

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 křesílko

Technické parametry Tiny Love multifunkčního lehátka a kolébky 3v1

 •     váha: cca 5 kg
 •     materiál: kov, plast a polyester
 •     rozměry v rozloženém stavu: 40 x 70 x 54 cm
 •     plocha na ležení: 34 x 71 cm
 •     polohování: leh, polosed a sed
 •     nosnost: do 18 kg v sedě, do 9 kg v ležící a střední poloze
 •     3-bodový bezpečnostní pás
 •     3 baterie typu AAA (nejsou součástí balení)
 •     9 různých melodií
 •     funkce vibrace
 •     mechanické (ruční) houpání
 •     dostupné barvy: hnědá, červená, šedá, tyrkysová, zelená

Vlastnosti a funkce Tiny Love multifunkčního lehátka a kolébky 3v1

Dnes nám výrobci dětských potřeb nabízejí různorodé lehátka pro děti. V nabídce najdeme jednoduché dětské lehátka, které tvoří kovový rám a polstrované sedadlo, ale také elektronické kolébky – houpačky pro miminka.

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 je už na první pohled jiné. Na rozdíl od klasických modelů nabízí mnohem více funkcí.

Polohování

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 víte nastavit pro děťátko do 3 poloh.

 1.     Rovná poloha (180 °) se zvýšenými okraji je bezpečným prostředím pro klidný spánek.
 2.     V sedě se děťátko hraje s visícími hračkami v dosahu a může se těšit z bohaté nabídky melodií vhodných pro hry i odpočinek.
 3.     Střední poloha křesílka – polosed je ideální například v případě, kdy děťátko trpí refluxem.

Přechod z 1 polohy do druhé získáte jednoduchým pohybem bez toho, abyste děťátko z křesílka museli vybírat. Systém polohování se nachází na spodní části zádové opěrky a funguje dokonale.

Plochá podložka se zvýšenými okraji nabízí bezpečné a útulné prostředí pro spánek. Plastová konstrukce lehátka spolu s vnitřní vložkou je o něco tvrdší, než dětská matrace. Pokud však nenecháte děťátko v křesílku dlouhou dobu, nebude se cítit nepohodlně.

Houpání

Stojan Tiny Love multifunkčního křesílka 3v1 tvoří kovová konstrukce, kterou víte nastavit napevno nebo využívat ji jako houpačku. Pokud konstrukci zablokujete, Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 se nehýbe. Naopak, pokud chcete děťátko v křesílku uklidnit nebo zabavit houpáním, nožičky dáte do svislé polohy, čímž získáte houpací základnu.

Funkce vibrace

Tiny Love multifunkční křesílka 3v1 Rocker má zklidňující jemné vibrace podél celého lůžka, které mohou pomoci děťátko uklidnit, ale také odstranit nepříjemnou bolest při kolice.

Oblouk s hračkami

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 s oblukem na hraní

Součástí houpačky je i elektronická hračka ve tvaru kvítku s lehce nastavitelným ramenem. Na oblouku visí 2 hračky: šneček – chrastítko a květinové zrcátko.

Na oblouku s hračkami můžete zapnout hrací modul. K dispozici máte 3 hudební režimy a 9 melodií. Kromě toho jsou na spodku kvítku připevněny dvě světla, které se rozsvítí, když hudba hraje.

Kvalita

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 je velmi kvalitně zpracované. Díky pevné kovové konstrukci je dobře stabilní a pro děťátko bezpečné. Použité textilie jistě nepatří k těm levným. Visící hračky nemají ostré hrany ani rohy, takže děťátku při hře nehrozí žádné nebezpečí.

V případě potřeby víte látkovou část z lehátka sundat a vyprat v pračce při teplotě 30 ° C.

Bezpečnost

Stabilita dětské elektronické houpačky a kolébky v jednom je při dodržení výrobcem udávané maximální nosnosti velmi dobrá. Tříbodový bezpečnostní pás, jehož délku si víte upravit, zajišťuje, aby děťátko z křesílka nevypadlo.

Dbejte na to, abyste nepřekročili při používání lehátka výrobcem stanovenou nosnost a děťátko, které v lehátku už sedí, nikdy nenechávejte samotě.

Skládání

Složení a rozložení multifunkčního křesílka a kolébky 3v1 vám zabere více času, protože dětské lehátko se v balení nachází zcela demontovány. Součástí balení je i návod na montáž.

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 díky nízké hmotnosti, váží cca 5 kg, lehce přenesete z jedné místnosti do druhé, jakož i při přepravě autem.

Celkové hodnocení Tiny Love lehátka 3v1

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1všestranné využití, jako kolébka na spaní, křesílko, ve kterém víte dítě nakrmit, a prostor na hraní a sledování okolí. Křesílko umožňuje děťátku nejdříve hrát samostatně a potom přirozeně usnout, aniž jste ho museli vyrušit.

Víte ho v rámci bytu přenášet a mít děťátko stále u sebe, například při vaření. Vysoká nosnost umožňuje Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 v sedací poloze používat až cca do 4 let jako křesílko.

Plusy:

 •     lehátko je velmi flexibilní díky svým funkcím
 •    možnost využití na spánek – dítě leží ve vodorovné poloze
 •     křesílko Tiny Love je stabilní
 •     díky nízké hmotnosti ho můžete přenášet
 •     funkce vibrace a houpání působí na děťátko uklidňujícím
 •     výběr až z 9 melodií
 •     hrací oblouk
 •     nosnost až 18 kg
 •     elegantní design

Mínusy:

 •     skládání zabere více času
 •     textilní část se z konstrukce těží dává dolu
 •     rám lehátka nevíte sklopit, takže dětské křesílko zabírá hodně prostoru při přepravě ve vozidle
 •     materiál matrace je trochu kluzký a 3-bodový pás znemožňuje dát přes matraci plenu nebo deku

Zkušenosti rodičů s Tiny Love multifunkčním lehátkem 3v1

Věra

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 s vibracemiTiny Love multifunkční lehátko 3v1 zklidňuje dítě ve všech třech polohách. Pokud mi dcerka v křesílku usne, nemusím ji přenášet do postýlky. Jednoduše z křesílka udělám malou postýlku. Polohuje se velmi snadno.

Roztomilé hudební hračky baví dítě. Lehátko používáme od narození a velmi oceňuji, že budu moci využívat dlouhou dobu. Má krásný design, který doplňují hračky a hudba.

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 bych určitě doporučila přátelům a rodinám, které očekávají dítě. Je to dobrá investice.

Jaro

Pro syna jsem vybíral lehátko já. Bylo to časově velmi náročné, protože jsem si všímal vše do nejmenšího detailu. Nakonec jsem se rozhodl pro Tiny Love multifunkční lehátko 3v1. Je to skvěle vypadající křeslo, které dělá všechno, co potřebujeme. Syn v něm spí, sleduje okolí i visící hračky.
Manželka ho má během dne v kuchyni, když vaří.

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 recenze

Složení nebylo velmi náročné. Polohování je fajn. Já bych kromě vibrací uvítal automatické houpání, protože teď musíme houpat syna jen my. A také možnost ho při přenášení jednoduše složit na menší. Jiné výhrady nemám. Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 je skvělé pro dítě i pro rodiče.

Denisa

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 skušenostiTiny Love multifunkční lehátko 3v1 skúsenosťTiny Love multifunkční lehátko 3v1 vypadá ve skutečnosti ještě hezčí než na foto, když jsem objednávala z internetu. Polohování poskytuje určitou flexibilitu a zajišťuje pohodlí dítěte. Skládání bylo náročné.

Je snadné ho sklopit do polohy na spaní i s děťátkem. Také si ho bez problémů přenáším po domě. S lehátkem jsem spokojená a nevím si bez něj představit, jak bych vše při malém v domě zvládala.

 

Z oslovených rodičů, 92% hodnotilo Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 jako velmi dobré. 6% hodnotilo lehátko jako dobré. Uspokojivé hodnocení dali Tiny Love křesílku a kolébce 3v1 2% respondentů.

Podle názorů těchto kupujících je Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 lehké, stabilní a pro děťátko pohodlné. Rodiče ocenili jednoduché polohování, zejména polohu do úplného lehu, možnost prát potah v pračce. Nastavitelné vibrace bzučí tiše a pomáhají dítěti usnout.

Melodie a zvuky lze nastavit ve dvou úrovních hlasitosti. Poměr cena-výkon-kvalita je také velmi dobrý.

Mezi největší mínus, kteří rodiče zaznamenali je tvrdá podložka. Většina z nich na ni dává ještě tenkou deku. Mínusem je také, že v balení nejsou baterie. Další nevýhodou je, že tkanina se těžko odstraní z okraje kolébky.

Recenze na Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 najdete také na heureka.cz.

Tiny Love multifunkční lehátko 3v1 si můžete vybrat i se stříškou.

Kolébka Tiny Love multifunkční lehátko 3v1

Líbil se vám článek? Sdílejte ho pro přátele na Facebooku.

Napsat komentář