Dětské kočárky Patron: špičková kvalita za přijatelnou cenu

Každá budoucí maminka snad nejvíce času a energie věnuje výběru kočárku pro miminko. Najít nejlepší dětský kočárek v tak obrovské nabídce není vůbec jednoduché. Dětské kočárky Patron si však jednoznačně vaši pozornost zaslouží.

Dětské kočárky Patron nejsou na trhu žádným nováčkem. Od roku 1999, kdy česká společnost PATRON Bohemia a.s. přišla s myšlenkou navázat na tradiční českou výrobu kočárků, se dětské kočárky Patron svou vysokou kvalitou a moderním designem dostaly na úroveň světoznámých značek.

Společnost PATRON Bohemia a.s. ve vývoji pokračuje dál a vede své produkty k dokonalosti. Rodičů uchvátí nejen stylový design dětských kočárků Patron a jejich vysoká kvalita, ale především množství praktických vychytávek, díky kterým se stávají dětské kočárky Patron stále více populárnější.

Dětské kočárky Patron

Čím jsou dětské kočárky Patron výjimečné?

1. Dětské kočárky Patron se vyrábějí v České republice

V době, kdy většina světoznámých značek dětských kočárků má své výrobní prostory v Číně, společnost PATRON Bohemia a.s. je zářivou výjimkou. Dětské kočárky Patron se hrdě mohou pyšnit označením Made in Czech Republic.

2. Unikátním modulárním systémem kreslené A go si poskládáte kombinaci přesně podle vašich představ

Při výběru kočárku Patron vás nic neomezuje. Clip-A-go systém umožňuje poskládat si ideální dětský kočárek jednoduše a rychle. Na výběr máte 3 typy podvozku: Lambda, Delta a Typo, 2 hluboké vaničky pro novorozence: Amigo a Figo, 2 sportovní sedačky: Ergo a Vario. Dokonalou trojkombinaci získáte jednou ze dvou dětských autosedaček pro miminka: Mimmo a Mimmo Plus.

3. Dětské kočárky Patron charakterizuje vysoce kvalitní potah

Dětské kočárky Patron jsou výjimečné použitím exklusivní tkaniny, kterou je potažena hluboká vanička se stříškou, sportovní verze kočárku i autosedačka. Pětivrstvá tkanina PENTEX je nejen na dotek velmi příjemná, ale má několik specifických vlastností, které při dlouhodobém používání kočárku a autosedačky ocení každá maminka.

Potahy dětských kočárků Patron jsou větru odolné s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi, nepropouštějí vodu, zachovávají si i po letech používání svou původní zářivou barvu a také jsou ohni vzdorné. Navíc tkanina je velmi pružná a díky ní si stříška drží krásné pevný tvar.

4. ColorSet umožňuje měnit barvu potahu

Líbí se vám kočárek v zářivé světlé barvě, ale na zimu byste chtěli raději tmavší barvu? S ColorSetem získá váš kočárek nový barevný image levně a rychle. Stačí si jen vybrat barvu nového potahu a máte „nový“ kočárek.

5. Vysoce kvalitní konstrukce ze slitiny hliníku a titanu

Konstrukce dětských kočárků Patron je jedinečná designem, vysokou odolnost a stabilitou a především nízkou váhou. Nízkou hmotnost konstrukce a malé rozměry ve složeném stavu ocení především maminky, které chodí městskou dopravou, kočárek vynášejí po schodech nebo kočárek často skládají a vybírají z auta. Specifická kombinace hliníku a titanu přináší kromě nízké hmotnosti konstrukce vysokou nosnost, a to až do 30 kg.

6. Dětské kočárky Patron mají skvělé odpružení kol

Patron věnuje velkou pozornost systému odpružení kol, a proto díky pružinovým tlumičem vaše dítě nebude cítit nepříjemné otřesy v kočárcích Patron ani během procházek na nerovném terénu.

7. Vysoká kvalita = minimum reklamací

Česká společnost PATRON Bohemia a.s. kráčí cestou kvality, a proto všechny výrobky, autosedačky, lehátka, postýlky, jídelní židle i dětské kočárky Patron pravidelně testuje. Riziko reklamace je minimální. Dětské kočárky Patron jsou vyráběny v souladu s přísnými normami evropské kvality a bezpečnosti.

Dětské kočárky Patron TERIX 3v1

Patron TERIX 3v1 představuje novou generaci moderních travel systémů. TERIX dětské kočárky Patron nabízí s podvozkem Lambda jako tříkolové nebo čtyřkolové verzi. Kočárek na první pohled zaujme jedinečným „edgeFlow“ designem a výjimečnou kvalitou použitých materiálů.

Terix dětské kočárky Patron

Upevněním hluboké vaničky AMIGO na konstrukci LAMBDA získáte stylový a pro děťátko maximálně pohodlný hluboký kočárek.

Od 6 měsíců věku dítěte hlubokou vaničku AMIGO díky unikátnímu systému clip-A-go jednoduše vyměníte za sportovní sedačku ERGO, kterou na konstrukci víte upevnit ve směru i proti směru jízdy.

Sportovní kočárky Patron Terix

Dokonalou kombinaci doplňuje dětská autosedačka vajíčko MIMMO plus.

Dětské autosedačky PatronMimmo Plus autosedačky Patron
Podvozek Lambda

Ultra lehký rám Lambda pro dětské kočárky Patron vyrábí pomocí špičkové technologie ALUX ze speciální slitiny hliníku a titanu. Rám Lambda vyniká ve své kategorii jedinečným designem „edgeFlow“, unikátním systémem clip-A-go, který vám umožňuje používat Patron kočárek TERIX jako hluboký kočárek, travel systém s autosedačkou nebo jako sportovní kočárek.

Konstrukce Patron Amigo

Výšku rukojeti jakož i její sklon si umíte přizpůsobit podle potřeby. Ruční brzda na konstrukci přispívá k vyššímu komfortu maminky. Ve spodní části konstrukce máte při tříkolové i čtyřkolové verzi k dispozici praktický nákupní košík s nosností 3 kg.

Kola jsou odpružené, přední 9 palců, vyrobené z tvrzené pěny jsou otočná s možností aretace, 12 palcová zadní kola jsou nafukovací.

Podvozek Lambda se čtyřmi koly váží 9,7 kg, v tříkolové verzi je hmotnost podvozku ještě nižší, 8,9 kg, přičemž maximální nosnost je až 20 kg. Jednoduché a rychlé skládání podvozku do kompaktních rozměrů: 64*63,5*34 cm oceníte při cestování autem i letadlem.

Hluboká vanička Amigo

Hlubokou vaničkou Amigo a podvozkem Lambda získáte exkluzivní hluboký kočárek pro miminko. Hluboká vanička zaujme na první pohled kovovými prvky, které dokonale ladí s konstrukcí. Vysoce kvalitní potah s detaily z eko kůže dodávají kočárku stylový vzhled.

Hluboké dětské kočárky Patron Terix

Komfort miminku zajistí nejen nadstandardní rozměry vaničky, která je dlouhá až 84 cm, široká 34 cm a vysoká 20 cm ale také vnitřní odnímatelná výplň z BIO bavlny, systém odvětrávání v horkých letních dnech, stříška se zabudovanou sluneční clonou a vodě odolný potah s termoizolačními vlastnostmi .

Patron hluboký kočárek pro miminko

Hmotnost vaničky Amigo je 4,4 kg a lze v ní vozit děťátko od narození do 10 kg.

Hluboká verze kočárku Patron TERIX však přináší několik důkladně promyšlených „vychytávek“ pro rodiče, například upínání nánožníku jednou rukou, magnetický klik při letní úpravě stříšky a při přenášení vaničky za rukojeť. Patron nezapomněl ani na bezpečnostní reflexní prvky, díky kterým budete s kočárkem viditelní v šeru a tmě.

„ Důvod využití magnetek u hlubokého lůžka Amigo měl naprosto jednoduchý záměr – usnadnit maminkám manipulaci s lůžkem. Při odkrytí letní úpravy stříšky maminka pouze nadzvedne příslušnou část stříšky, přitáhne nahoru magnetek a ten se již o vše postará sám. Maminka již nadále nemusí složitě zacvakávat patentky, něco přivazovat nebo provlékat. Jednoduše zvládne manipulaci jednou rukou. Využití magnetek v rámci přikrývky hlubokého lůžka má stejný důvod, usnadňuje maminkám odkrývání a zakrývání vnitřního prostoru.“

Ing. Petr Šťastný, BABY division manager PATRON Bohemia a.s.

Sportovní kočárek TERIX

Od 6 měsíců věku dítěte si procházky můžete s vaším mrňouskem užívat společně ve sportovní verzi, nasazením sedačky Ergo na konstrukci, čímž získáte nejmodernější sportovní dětský kočárek. Sportovní sedačku Ergo můžete používat ve směru i proti směru jízdy. Děťátko se v kočárku pohodlně vyspí, protože zádovou opěrku i opěrku nohou víte polohovat až do vodorovné polohy.

Dětské kočárky Patron terix sportovní verze
Podobně jako u hluboké vaničce, potah kočárku je vzdušný, hypoalergenní, barevně trvanlivý, velmi pružný a vodu odpudivý. Při slunečném počasí vytvoříte děťátku příjemný stín prodlouženou stříškou. Naopak, v chladném, větrném a deštivém počasí ho ochráníte nánožníkem, který je vyztužen, a tak drží krásně tvar.

Bezpečnost děťátku zajišťují bezpečnostní pásy s 5-bodovým zapínáním a ochranná hrazda, které víte otevřít. Eleganci sportovního kočárku podtrhují detaily z Eko kůže.

Hmotnost sportovní sedačky nepřesahuje 4 kg a děťátko v ní můžete vozit cca do 3 let, resp. do hmotnosti 15 kg.

Barvy kočárku si můžete obměňovat, protože celý potah víte sejmout a nahradit novou barvou potahu z ColorSetu.

Patron autosedačka Mimmo Plus

Autosedačka Mimmo Plus doplňuje trojkombinaci TERIX. Na konstrukci ji víte však upevnit pouze pomocí adaptérů clip-A-go, které se kupují samostatně.

Autosedačka na kočárky Patron

Patron autosedačka Mimmo Plus patří do kategorie autosedaček od narození do 13 kg.

Měkká výplň, zmenšovací novorozenecká vložka, nánožník, stříška poskytují děťátku maximální pohodlí. Délku bezpečnostních pásů víte nastavit podle toho, jak vaše děťátko roste. Potah víte sejmout a vyprat. Rukojeť pro přenášení autosedačky víte polohovat.

Technické parametry kočárku TERIX 3v1

Rozměry konstrukceKonstrukce kocárku Patron Amigo

 

 • šířka podvozku: 63,5 cm
 • délka podvozku: 77 cm
 • maximální výška rukojeti od země 82 cm
 • hmotnost: 9,7 kg
 • nosnost: 20 kg
 • rozměry ve složeném stavu: 64 * 63,5 * 34 cm
 • barva: bílá a černá

Hluboká vanička na kočárek TerixRozměry vaničky Amigo

 • délka: 82 cm
 • šířka: 34 cm
 • výška 20 cm
 • hmotnost: 3,7 kg
 • nosnost: 10 kg

Rozměry sportovní sedačky ErgoSportovní dětské kočárky Patron Terix

 • sedadlo: 34 * 25 cm
 • opěrka: 34 * 53 cm
 • hmotnost: 3,2 kg
 • nosnost: 15 kg

Rozměry autosedačky-vajíčka

 • délka: 67 cm
 • šířka: 42 cm
 • výška: 35 cm
 • hmotnost: 2,6 kg
 • nosnost: 13 kg

Recenze rodičů

vynikající manévrovatelnost, lehkost, velmi krásný ergonomický design, moderní

Máme kočárek TERIX 4-kolový – trojkombinaci. Ideální kočárek pro novoredenca, v létě jsme hodně využívali při vůz syna autosedačku. Bez problémů zvládá jízdu na nerovném terénu, byli jsme s ním dokonce na procházce v lese a syn sladce spal.Za rok a měsíc užívání jsem ani jednou nelitoval zakoupení tohoto kočárku. Mínusy jsem nezjistila. Kočárek je perfektní !!!

Sportovní kočárek Patron Argo

Sportovní kočárek Argo vám poslouží od 6 měsíců věku dítěte do jeho 3 let, protože nosnost tohoto kočárku je 15kg. Vnitřní rozměry sedačky, schopnost polohovat opěrky zad a nožiček až do vodorovné polohy poskytují děťátku maximální pohodlí i během spánku.

Argo dětské kočárky Patron sportovní

Konstrukce kočárku Argo je dostupná v černé a bílé barvě s velkým nákupním košíkem. Kola jsou vyrobeny z tvrzené pěny, přední jsou otočné a víte jejich zaaretovat.

Kočárek rozložíte a složíte rychle jednou rukou pomocí skládacího systému zabudovaného v rukojeti.

Sportovní kočárek Patron Argo

Potřebný stín, ale i ochranu ve větrném počasí poskytne děťátku stříška s prodloužením.

Bezpečnost dítěte zajišťují 5-bodové bezpečnostní pásy a madlo.

Barvu potahu si můžete kdykoliv jednoduše změnit, protože Patron nabízí všechny barvy potahu a stříšky ve speciálních ColorSetech.

Color Set na dětské kočárky Patron
Dětské kočárky Patron Argo vynikají ve své třídě vysokou kvalitou použité textilie na potahu a stříšce kočárku. Potah je na dotek velmi příjemný a vzdušný.

Součástí Argo športového kočárku je i nánožník. Bohužel pláštěnku, síťku proti hmyzu, držák na láhev či tašku na rukojeť se dokupuje samostatně.

Technické parametry kočárku Argo Patron

Patron kočárek ArgoRozměry konstrukce

 • šířka podvozku: 64 cm
 • délka podvozku: 86 cm
 • maximální výška rukojeti od země 95 cm
 • hmotnost: 13,3 kg
 • nosnost: 15 kg
 • rozměry ve složeném stavu: 89 * 62 * 30 cm

Rozměry sedačky

 • šířka: 34 cm
 • hloubka: 25 cm
 • opěrka zad: 53 cm
 • nosnost: 15 kg
 • hmotnost: 3,2 kg

 

Dětské kočárky Patron pro dvojčata a sourozence

Dětské kočárky Patron pro dvojčata a sourozence si poskládáte přesně podle vašich představ a potřeb. Základem všech dětských kočárků Patron pro dvojčata a sourozence je podvozek Delta, na který víte pomocí modulárního systému clip-A-go nasadit 2 hluboké vaničky, 2 sportovní sedačky, autosedačky, kombinaci vaničky pro novorozence nebo autosedačky a sportovní sedačky pro starší dítě.

Dětské kočárky Patron pro 2 děti

Konstrukce kočárku je odpružená. 2 zadní nafukovací kola mají velikost „12“ palců, přední 9 palcové jsou plně otočné a víte jejich zaaretovat.

Doplňky ke kočárkům Patron

K dětským kočárkem Patron si můžete dokoupit originální doplňky:

 • pláštěnka na hlubokou vaničku
 • pláštěnka na sportovní verzi
 • síťka proti hmyzu
 • taška na rukojeť
 • zimní rukávníky
 • fusak
 • mísičem vložka do sportovní sedačky
 • držák na láhev
 • LED světlo

Dětské kočárky Patron patří ke špičce ve své třídě. Přispívá k tomu i obrovské nadšení majitelů i zaměstnanců, kteří neustále hledají nové nápady, aby rodičům mohli představit dokonalý kočárek. Do nejmenších detailů dokonale propracovaný design, harmonie barev, perfektní propojenost jednotlivých částí, vysoký stupeň uživatelské přívětivosti přispívají k růstu popularity dětských kočárků Patron, které rodičům i dětičkám slouží dlouho a spolehlivě.

Napsat komentář