Panenka Baby Annabell. Vyberte tu nejlepší na základě recenzí

I vaše holčičku okouzlila panenka Baby Annabell, ale vy nevíte, kterou koupit? Přečtěte si recenze a veškeré informace o Baby Annabell, abyste vybrali tu nejlepší panenku Baby Annabell.

Panenka Baby Annabell od slavné německé společnosti Zapf Creation si získala už miliony dívek po celém světě. Panenka Baby Annabell s interaktivními funkcemi je hračka, která umožňuje holčičkám zažít chvíle plné zábavy a vzrušující hry.

Proč je panenka Baby Annabell výjimečná?

1.Realistický do detailů propracovaný vzhled

Panenka Baby Annabell na první pohled zaujme realistickým vzhledem. Do detailů propracovaný výraz tváře a měkké tělo panenky vyvolává pocit, že držíte v rukou skutečné miminko. Panenka Baby Annabell může plakat a smát se. Vyjádřit emoce, hýbat se. Dokonce, některé modely mění výraz tváře, zavřou oči a usmívají se.

2. Rozvoj dovedností

Hra s panenkou Baby Annabell poskytuje dívkám pocit cítit se jako skutečná máma. Dítě se prostřednictvím hry naučí, jak zvládnout péči o dítě. Dívky se učí panenku oblékat, krmit, přebalit, koupat. Při hře si dítě zdokonaluje jemnou motoriku, rozšiřuje slovní zásobu.

Hra s Baby Annabel panenkou podporuje fantazii, pomáhá rozvíjet společenské dovednosti a hodnoty, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie. Přirozeně se rozvíjí mateřský instinkt, důkladnost a nezávislost.

3. Množství doplňků ke hře

Aby byla hra s panenkou Baby Annabell pro děti ještě více zajímavější a reálnější, společnost Zapf Creation vyrábí pro panenky Baby Annabell množství stylových doplňků:

 • oblečení pro všechna roční období a pro různé příležitosti
 • doplňky a jídlo na krmení
 • plenky a doplňky na přebalování a koupání
 • kočárky a postýlky pro společné procházky a spánek.

4. Široký výběr různých variant a velikostí panenky Baby Annabell

Panenka Baby Annabell se vyrábí pro holčičky ve věku od 0 do 8 let, v několika velikostech:

 • 46 cm velká panenka Baby Annabell se vyrábí jako miminko ve verzi děvčátka a chlapečka
 • 43 cm vysoká panenka Baby Annabell
 • 36 cm dlouhá panenka Baby Annabell potěší holčičky od 1 roku.
 • 18 -26 cm velké panenky Baby Annabell Newborn jsou milým společníkem pro děti od narození do 1 roku

5. Vysoká kvalita

Hračky Zapf Creation jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, které se vyznačují speciální německou kvalitou a funkčností. Všechny materiály a produkty jsou testovány v autorizovaných testovacích centrech už během jejich výroby, aby splňovaly všechny kvalitativní a bezpečnostní normy.

Druhy panenky Baby Annabell

Panenka Baby Annabell se vyrábí ve čtyřech verzích, které se liší velikostí, funkcemi a barvou pleti.

Panenka Baby Annabell Newborn pro děti od 0 do 1 roku

Panenka Baby Annabell Newborn s měkkým tělíčkem a veselou čepičkou s oušky je celá ušitá z měkké na dotyk příjemné látky. Očka, nos i ústa jsou na tvářičce vyšité, proto je vhodná již pro miminka od narození. Milý výraz obličeje, měkké tělíčko jsou ideální na mazlení do postýlek těch nejmenších holčiček.

Zapf Creation Panenka Baby Annabell Newborn Mini Soft
Měkká panenka Baby Annabell Newborn Mini Soft

Velikost panenky je 18 cm. Rozložení výplně v zadní části panenky umožňuje, že panenka dokáže pěkně sama sedět. Panenku můžete ručně prát.

V sérii Newborn si můžete vybrat také panenku panenku Baby Annabell Newborn soft s chrastítkem uvnitř panenky. Panenka Baby Annabell Newborn Soft je velká 26 cm.

Panenka Baby Annabell Newborn Soft s chrastítkem
Panenka Baby Annabell Newborn

Recenze panenky Baby Annabell Newborn

Eva: Panenka Baby Annabell Newborn je velmi měkká a super lehká. Ideální jako první panenka a panáček na mazlení. Dcerka se bez ní už nehne. Naštěstí ji vím prát v pračce 🙂

Panenka Baby Annabel My First 36cm pro děti od 1 roku

Panenka Baby Annabell My First je určena pro děti od 1 roku. Velikost panenky My First Annabell je 36 cm. Panenka Baby Annabell My First vypadá jako skutečné dítě. Má velké otevírací a zavírací oči s hustými řasami, růžovou tvářičku s malým nosem, pěkně tvarovanými rty a oušky. Tělo panenky My Firts Annabell je měkké, stvořené na objímání.

Panenka Baby Annabell My First Annabell
Roztomilá panenka My First Annabell s modrýma zavíracími očima

Panenka Baby Annabell My First je oblečena v dupačkách s obrázkem a na hlavě má ​​čepičku ve stejné barvě. Součástí balení je láhev na krmení. Dupačky s obrázkem jsou navrženy se speciálním prodlouženým „on + off“ rozepínáním, přizpůsobeným ručkám malých holčiček. Převlékání panenky je snadné i pro ty nejmenší maminky.

 • Váha: 558 g
 • Rozměry: 30,8 x 17 x 20,2 cm

Panenku Baby Annabell My First Annabell koupíte i ve verzi chlapečka v modrém oblečení.

Moje první panenka Baby Annabell chlapeček
Panenka Baby Annabell My First bratříček

Recenze panenky Baby Annabell My First

Kateřina: Panenku jsme koupili vnukovi, který velmi rád napodobuje mámu, která se stará o novorozence. Panenka je super a vnuk je jí nadšený. Kvalita a cena jsou opravdu skvělé, zpracování vynikající. Mohu jen doporučit.

Panenka Baby Annabell My First Koupací panenka s vaničkou 36 cm

Ještě více zábavy si malá maminka užije s panenkou Baby Annabell, se kterou se může koupat ve vaně. Koupací panenka Baby Annabell My First s vanou je velká 36 cm. Po namočení ve vodě její tělíčko rychle schne, a tak se se svou oblíbenou panenkou může „maminka“ hrát bez omezení.

Koupací panenka Baby Annabell My First
Baby Annabell My First Koupací panenka s vanou

Panenka Baby Annabell My First Koupací panenka má na sobě růžové dupačky ozdobené obrázkem – ovečkou ve vaně a na hlavičce má čepičku růžové barvy. Součástí balení je růžová průhledná vanička na nožičkách. Panenka očka nezavírá.

 • Váha: 748 g

Recenze panenky Baby Annabell My First s vanou

Iva: Moje dcera byla z této roztomilé panenky nadšená. Bere si ji s sebou do vany. Velikostí i váhou nám zcela vyhovuje a to má dcerka už 3 roky.

Panenka Baby Annabell My First Baby Fun 36 cm pro děti od 2 let

Pro dívky od 2 let naleznete v edici My First Annabell panenku Baby Fun velkou 36 cm. Tělo panenky je měkké, hlava, nohy a ruce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního vinylového materiálu. Panenka Baby Annabell My First Baby Fun umí otevřít a zavírat oči, smát se.

Holčička panenka Baby Annabell Baby fun
Interaktivní panenka Baby Annabell 36 cm

Panenka má oblečené růžové dupačky s vyšívaným obrázkem ovečky. V balení najdete panenku v růžových dupačkách s čepičkou, láhev pro panenku, plenku a malou hadřík. Panenka Baby Annabell My First Baby Fun má již několik interaktivních funkcí:

 • když ji políbíte na čelo, zopakuje zvuk polibku nebo zavolá na maminku.
 • když ji polechtáte na bříšku – směje se
 • při houpání tam a zpět, pomalu zavře očka a usne.

Pro spuštění interaktivních funkcí panenka Baby Annabell My First Baby Fun potřebuje 3 baterie AAA, které však musíte dokoupit samostatně, neboť nejsou v balení.

Aby byla panenka Baby Annabell My First Baby Fun pro dvouleté dítko maximálně bezpečná, nemá v ústech otvor na zasunutí láhve a stejně láhev neobsahuje tekutinu. Pití z láhve je „jakože.“

 • Váha: 853 g
 • Rozměry: 36 x 28 x 14 cm

Zapf Creation panenka Baby Annabell 43 cm od 3 let

Panenka Baby Annabell svými realistickým vzhledem a funkcemi vypadá a chová se jako skutečné dítě. Reaguje na dotek, roní skutečné slzy a papá z její lahvičky. Panenka je velká 43 cm. Tělo panenky je měkké, hlava, nohy a ruce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního vinylového materiálu.

Funkce panenky Baby Annabell:

 • v náručí panenka Baby Annabell zavírá oči a usíná s spokojeným chrápáním,
 • když dostane svou láhev, pohybuje při sání ústa a očima – stejně jako skutečné dítě,
 • když vypije alespoň ¼ obsahu lahve, roní skutečné slzy,
 • uklidní se, když dostane svůj dudlík,
 • když zatlačíte plné bříško, vyčurá se do pleny nebo nočníku,
 • když je šťastná nahlas se směje
Panenka Baby Annabell miminko chlapeček
Miminko chlapeček Baby Annabell

Panenka funguje na 4 baterie typu AA / LR6 1,5V, které však nejsou v balení a musíte je koupit zvlášť. Panenka Baby Annabell je oblečena v dupačkách a čepičce. V balení najdete panenku, bryndáček, dudlík, plenku a medailonek.

 • Rozměry: 46 x 28 x 17 cm
 • Váha: 1,4 kg

Recenze interaktivní panenky Baby Annabell

Silvia: Úžasná panenka, která může dělat všechno. Já jsem opravdu nadšená a moje dcera ji miluje. Byla velmi šťastná, když ji dostala a hraje se s ní za ty 2 měsíce denně. Panenku bych koupila opět.

Julka: Skvělá panenka. Dcera ji dostala na 3. narozeniny. Hraje se s ní ráda. Jen když Baby Annabell pláče potřebuje jindy naši pomoc, aby ji utišila. Při nakládání do kočárku pro panenky její musíme ještě trochu pomoci, protože panenka je trochu těžší.

Panenka Baby Annabell Mia 43 cm od 3 let

Malá sestřička Baby Annabell se jmenuje Mia. Panenka Baby Annabell Mia má tělo a tvářičku propracované do nejmenších detailů. Tělíčko panenky je měkké, obličej, ruce a nohy jsou vyrobeny z kvalitního, na dotek příjemného, ​​vinylu.

Panenka Baby Annabell Mia bez funkcí
Panenka Baby Annabell® Mia s měkkým tělíčkem

Na svět se panenka dívá velkýma modrýma očima s dlouhými řasami. Oblečená je do růžových dupaček s jemným proužkem, květinovým potiskem a ozdobnými mašličkami. Součástí panenky je také dudlík, lahvička, čepička a botičky.

Panenka Baby Annabell Mia je bez interaktivních funkcí. Očka panenka nezavírá.

 • Váha panenky: 1,1 kg

Recenze panenky Baby Annabell Mia

Saša: Baby Annabell Mia se nám velmi líbí. Dcerka ji dostala k 4.narodeninám a hraje se s ní denně. Dokáže ji už sama převléknout. Jediné co bych vytkla je její cena, protože je jen jako klasická panenka, bez funkcí.

Panenka Baby Annabell se učí chodit 43 cm od 3 let

Chodící panenka Baby Annabell od Zapf Creation je téměř jako skutečné dítě. Když ji položíte bříškem na podlahu, začne lézt jako batole. Naopak, když ji chytíte za ruce, panenka udělá první kroky.

Zapf Creation Chodící panenky Baby Annabell
Panenka Baby Annabell Annabell se učí chodit

Velikost panenky je 43 cm a funguje na baterie 4 x LR6 / AA LR6 1,5V, které nejsou součástí balení. Chodící panenka Baby Annabell se zavíracími očky má oblečenou soupravu s čepičkou v jemných odstínech růžové a šedé.

 • Rozměry balení jsou: 44 х 15 х 28,5 cm.
 • Váha: 1,45 kg

Recenze chodící panenky Baby Annabell

Ivana: Chodící panenka Baby Annabell je pro mou tříletou dcera trochu těžká. Panenka se neplazí na každém povrchu. U nás to funguje jedině na pohovce, takže zklamání.

Ula: Dcera si ji přála k narozeninám. Zpočátku byla panenka zapnuta neustále, čímž se samozřejmě velmi rychle vybily baterky. Později ji dcera využívá už jen při běžných hrách jako jiné panenky. Myslím, že jiný typ panenky Baby Annabell nebo Baby Born by byla lepší investice.

Panenka Baby Annabell se učí plavat 43 cm od 3 let

Interaktivní panenka Baby Annabell se učí plavat je unikátní hračka z populární vzdělávací série značky Zapf Creation. 43 cm velká panenka Baby Annabell dokáže ve vodě sama plavat.

Panenka Baby Annabell do vody
Panenka Baby Annabell ve vodě pohybuje rukama, nohama.

Díky důkladně propracovanému mechanismu, který dáte do pohybu pomocí 4 AAA baterií, dokáže panenka ve vodě hýbat rukama a nohama. Když jí podložíte ruku pod záda, plave dokonce na zádech.

Baby Annabell se učí plavat má oblečené růžové plavky, na rukou má nafukovací rukávky a její součástí je malý ručníček. Do detailů propracovaná obličej a pohyblivé tělo dávají hře realistický ráz. Panenka funguje na 4 AA baterie, které však nejsou v balení spolu s panenkou.

 • Váha panenky: 1,45 kg
Plovoucí panenka Baby Annabell Zapf Creation
Zapf Creation panenka Baby Annabell se učí plavat

Plovoucí panenka Baby Annabell nepláče slzy, nepije z láhve, nečurá ani nespí.

Plovoucí panenka Baby Annabell by měla koupat jen v čisté vodě bez použití pěny či přípravků na mytí. Po plavání byste měli z panenky vždy vodu vypustit přes otvor v zadní straně, opatrně ji vytřít a důkladně nechat vysušit.

Recenze plovoucí panenky Baby Annabell

Michaela: Moje 6-letá dcera je v sedmém nebi. Plovoucí panenka Baby Annabell má opravdu krásnou tvář, ale bez zavírajících očí. Když se dostane do kontaktu s vodou, hýbe se a směje se. Po koupání rychle vysychá a nedrží v sobě žádnou vodu jako Baby Born.

Lucie: Panenka Baby Annabell se učí plavat je na pohled pěkná, ale my ji už nekoupeme :-(. Dcerka se s ní chce hrát i po koupání a ne čekat, až vyschne. Pohyby při plavání byly takové těžkopádné. Zvuky, které panenka vydává se opakují ve stejné smyčce bez ohledu na to, co s ní děláte. U nás, co se týče funkce plavání, velké zklamání. Jedinou útěchou je, že dcerka se s ní zahraje i bez koupání.

Jarka: Moje dcera dostala tuto panenku od prarodičů a je s ní nadšená.Na pohled je velmi pěkná. Při plavání je hluk větší, ale dceři to nevadí. Ve vodě panenka jakoby ztvrdla, ale už jsme si na to zvykli. My po koupání položíme panenku na jednorázovou plenu, a tak se zbytků vody zbavíme rychleji.

Panenka Baby Annabell Sophia s vlásky 43 cm od 2 let

Každá holčička má ráda panenky a hraje se na maminku. Panence Sophii může vytvářet i různé účesy. Sestřička panenky Baby Annabell Sophia má krásné blonďaté vlásky, které může vaše holčička česat donekonečna. Součástí balení je kartáč, se kterou můžete panence vytvářet stále nové a nové účesy.

Panenka Baby Annabell Sophia s vlasy
Baby Annabel panenka Sophia s překrásnými blonďatými vlásky

Baby Annabell Sophia má oblečené veselé šatičky, legíny, růžové botičky a ve zlatých kudrnách čelenku. Tělo panenky je měkké, vhodné na mazlení. Panenka Baby Annabell Sophia je bez funkcí a oči nezavírá.

 • Rozměry balení: 32 х 20 х 39 сm.
 • Váha: 907 g

Recenze Baby Annabell panenky Sophia

Nela: Panenka Baby Annabell Sophia s vlásky je pěkná a jemná. Ruce a nohy jsou trochu těžší, ale naše 5-letá dcera nemá problém s jejím přenášením. Nemá žádné funkce a bohužel ani zavírací oči. Dokáže sedět, když ji o něco opřete. Vlasy nám po 2 měsících hraní a česání nevypadávají.

Silvia: Panenka Baby Annabell Sophia byla narozeninovým dárkem pro dcerku. Jsem však zklamaná. Zepředu vypadá velmi dobře, ale v zadní části hlavy je vlasů málo. Doufám, že jí při česání postupně nebudou vlasy vypadávat.

Interaktivní panenka Baby Annabell Nemocná Milly 43 cm od 3 let

Panenka Baby Annabell Nemocná Milly je zcela reálné ztvárněná panenka, která vypadá a chová se jako skutečné nemocné miminko. Vaše dcera se může o panenku starat jako o skutečné dítě. Po stisknutí tlačítka panence zčervenají líce a pláče. Panenka zavírá a otevírá očka. Látkové tělo panenky Baby Annabell Nemocná Milly je měkké a poddajné, proto se dítěti panenka příjemně drží.

Panenka Baby Annabell Nemocná Milly
Baby Annabell panenka Nemocná Milly s životními funkcemi.

Malá maminka jí sama změří teplotu, zkontroluje srdíčko stetoskopem a vyléčí panenku lékům či injekcí. Panenka Baby Annabell Nemocná Milly může dostat horečku, plakat, dělat „rozruch“ při užívání léků z lžíce a může se smát. Stetoskopem můžete slyšet její srdeční tep.

Součástí balení panenky jsou proto tyto doplňky:

 • dupačky a čepička
 • stetoskop
 • teploměr
 • lžička na lék
 • lahvička a injekce

Tělo panenky je měkké, hlava, nohy a ruce jsou vyrobeny z vinylu. Panenka Baby Annabell Nemocná Milly funguje na baterie.

 • Hmotnost: 699 g
 • Rozměry: 39 x 30 x 20 cm

Panenky Baby Annabell srovnání

Baby Annabell NewbornMalá panenka Baby Annabell

 •      pro děti od 0 do 1 roku
 •      velikost: 18 -26 cm
 •      měkké tělo s chrastítkem

Baby Annabel My First 36cmMy First Panenka Baby Annabell

 •      pro děti od 1 roku
 •      velikost: 36 cm
 •      měkké tělo
 •      hlava, ruce, nohy z vinylu
 •      otevírací a zavírací oči
 •     v balení láhev na krmení
 •      bez interaktivních funkcí
 •      i jako chlapeček
 •      váha: 558 g

Baby Annabell My First Koupací s vanou 36cmPanenka Baby Annabel do vodyl My First

 •      pro děti od 1 roku
 •      velikost: 36 cm
 •      měkké tělo
 •      hlava, ruce, nohy z vinylu
 •      možnost koupat ve vodě
 •      pevné oči
 •      v balení: vanička
 •      váha: 748 g

Baby Annabell My First Baby Fun 36cmBaby Fun bábika Baby Annabell

 •     pro děti od 2 let
 •     velikost: 36 cm
 •     měkké tělo
 •     hlava, ruce, nohy z vinylu
 •     zavírá oči
 •     interaktivní funkce: zopakuje zvuk polibku, směje se
 •     v balení: lahvička, plenka a malá hadřík
 •     potřebujete 3 baterie AAA – nejsou v balení
 •     váha: 853 g

Baby Annabell 43 cmPanenka Baby Annabel se slzami

 •     od 3 let
 •     velikost: 43 cm
 •     měkké tělo
 •     hlava, ruce, nohy z vinylu
 •     interaktivní funkce: zavírá oči, během spánku „dýchá“, pohybuje při sání z láhve ústy a očima, roní skutečné slzy, čůrá, nahlas se směje
 •     v balení: bryndáček, dudlík, plenka a medailonek
 •     potřebujete 4 baterie typu AA / LR6 1,5V – nejsou v balení při panence
 •     i jako chlapeček
 •     váha: 1,4 kg

Baby Annabell Mia 43 cmMia panenka Baby Annabell

 •     od 3 let
 •     velikost: 43 cm
 •     měkké tělo
 •     hlava, ruce, nohy z vinylu
 •     v balení: dudlík, lahvička, botičky
 •     bez interaktivních funkcí
 •     pevné oči
 •     váha: 1,1 kg

Baby Annabell se učí chodit 43 cmZapf Creation Chodící panenka Baby Annabell

 

 •     od 3 let
 •     velikost: 43 cm
 •     měkké tělo
 •     hlava, ruce, nohy z vinylu
 •     interaktivní funkce: zavírací oči, leze a chodí
 •     baterie 4 x LR6 / AA LR6 1,5V- nejsou v balení
 •    váha: 1,45 kg

Baby Annabell se učí plavat 43 cmPlovoucí panenka Baby Annabell Zapf Creation

 

 •     od 3 let
 •     velikost: 43 cm
 •     měkké tělo
 •     hlava, ruce, nohy z vinylu
 •     interaktivní funkce: ve vodě plave – pohybuje rukama, nohama
 •     nepláče, nepije z láhve, nečurá ani nezavírá oči.
 •     v balení: nafukovací rukávníky, ručníček
 •     baterie: 4 AA baterie – nejsou v balení
 •     váha panenky: 1,45 kg

Baby Annabell Sophia s vlásky 43 cmSophia panenka Baby Annabell s vlasy

 

 •     od 2 let
 •    velikost: 43 cm
 •     měkké tělo
 •     hlava, ruce, nohy z vinylu
 •     bez funkcí, oči nezavírá
 •     dlouhé blond vlasy na česání
 •     v balení kartáč na vlasy panenky
 •     váha: 907 g

Baby Annabell Nemocná Milly 43 cmNemocná Milly Panenka Baby Annabell.

 

 •     od 3 let
 •     velikost: 43 cm
 •     měkké tělo
 •     hlava, ruce, nohy z vinylu
 •     interaktivní funkce: zčervenají líce a pláče, zavírá a otevírá očka, směje se, stetoskopem slyšet puls, může dostat horečku
 •     v balení: stetoskop, teploměr, lžička na lék, lahvička a injekce
 •     potřeba baterie 3 x AAA, nejsou v balení
 •     váha: 699 g

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět přátelům sdílejte ho na Facebooku.

 

Napsat komentář